skip to Main Content

Své ANO si řekněte pod širým nebem – aneb svatba venku

Svatba Pod širým Nebem-foto

Léto patří k velmi oblíbenému období, pro vstup do manželství. Úžasné letní teploty, slunce, úsměv, pozitivní nálada, nádherně zbarvená příroda, plno vůně – zkrátka dny jako stvořené pro významné události, jako je svatba. Přáním každého je mít na svatbě pěkné počasí, a letní měsíce přesně tohle slibují, včetně příjemných večerů.

Je-li vašim přáním, aby byla svatba nezapomenutelná, jako pro vás tak všechny zúčastněné, pak uspořádejte svatbu pod širým nebem – mimo kouzelné atmosféry ušetříte i značné množství financí za pronájem nákladného salónku. Dlouhé dny, šimravé sluneční paprsky, příjemné letní večery, rozmanité vůně, pestré barvy přírody, pohodová muzika, osvěžující drinky. Tak nějak by se dala popsat letní svatba pod širým nebem. Není se čemu divit, že mnoho zamilovaných hrdliček plánuje pro vstup do společného života právě letní dny. I hosté si takovýto den více užijí, než když by byli usazení v parném dni ke stolu někde v restauraci. Příroda zkrátka dělá divy.

Svatba pod širým nebem

Veselky pod širým nebem jsou v posledních letech velkým trendem. Podobu mohou mít různou. Od zahradní slavnosti, přes obřad na otevřené louce, zámecké zahradě či v parku. To závisí jen na představě budoucích novomanželů. Svatba venku je bezesporu velmi romantická, ale pojí se k ní důkladná příprava a spousta práce. Nicméně kreativní duše si přípravy užijí plnými doušky, případně lze tento krok přenechat na nějaké svatební agentuře.

Léto umožňuje využít pestrou škálu letních barviček od sytých, veselých, zářivých, přes jemné tóny, ale rozhodně žádná nuda. Oblíbené jsou kombinace něžně růžové, ale i purpurové a bílé barvy, špatná není ani přítomnost modré. Zvolit můžete klidně i exotiku plnou oslnivých barev včetně exotických rostlin nebo naopak romantické a něžné luční kvítí.

Netradiční svatební tabule

Svatební tabuli lze rovněž pojmout netradičně a stůl mohou zdobit lasturky, mušličky, síťky, perly. Záleží, který styl je vám blízký. Oblíbený je i typicky venkovský, kde nechybí přírodní prvky: dřevěné stoly, keramika, plátno, pytlovina, zaseknutá sekyra do stromu apod. Možností je neomezeně a je jen čistě na vás v jakém duchu se vše ponese. Výtečné je i to, že lze venku grilovat, což je rovněž vítaná aktivita. Zapomenout nesmíte na slunečníky, které poskytnou chládek, párty stan, který vás ukryje v případě, že by vám z nebe spadlo pár kapek štěstí. Výtečné budou také osvěžující letní koktejly či domácí limonády, které jsou při venkovním posezení oblíbené, vylepšit je můžete lístky máty, kostkami ledu. Už záleží jen na tom, zda přípravy zvládnete sami, případně svěříte-li tuto práci profesionálům.

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Sedavý způsob u počítače

Co vše může způsobovat sedavý způsob života a nedostatek pohybu

Moderní technologie usnadňují lidem v mnoha směrech život, i ten pracovní. Drtivá většina z nás tráví většinu pracovního dne usazená do křesla či kancelářské židle před monitorem PC, odkud řeší všechny pracovní…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat