skip to Main Content

Jak na krásné nehty z pohodlí domova, uvítá i vaše peněženka

Ukázka Barevných Upravených Nehtů

Jaro a léto přeje odvážným barvám nejen co se oděvů a obuvi týče. Zdobení nehtů díky dnešním metodám láká k různým experimentům s barvami a nehtovými dekoracemi. Stále oblíbené jsou gelové nehty, zvláště u těch dam, kde příroda nenadělila krásné a pevné nehty.

K dalším možnostem patří jednorázová záležitost – samolepící nehty. Využijete je především na různé večírky. V neposlední řadě se těší velké popularitě gelové laky, které vydrží až 3 týdny. Gelové laky mohou buď samovolně usýchat do několika minut, jiné je potřeba nechat vytvrdit pod lampou. Koupit se dá kompletní sada, takže si zvládnete upravit nehty z pohodlí domova, jako kdybyste navštívila nehtové studio. Mimo gelových laků existují i gelové nálepky na nehty, ale o to vám prozradíme více v dnešním článku.

Gelové nehty

Ukázka krásných fialových gelových nehtů
Fialové gelové nehty

Jestliže chcete, aby vám upravené nehty vydržely co nejdelší dobu, pak jsou dobrou volbou gelové nehty. Pro jarní i letní měsíce se vyplatí zvolit nějaký pěkný pastelový odstín. Jestliže se vám jedna barva zdá být nudná, lze nehty ozdobit kamínky, 3D ozdobami – během jara a léta hodně frčí kytičky nebo polymerové ozdoby ve tvaru ovoce. Tyto ozdoby se mohou použít jak na přírodní, tak gelové nehty. Ovšem horní gelová průsvitná vrstva ozdobu zafixuje a vydrží vám několikanásobně delší dobu oproti přírodní variantě. Máte-li dost odvahy, můžete zkusit i neonové barvy, které se hodí jak k pestrému oblečení, tak jemnějším béžovým či šedivým odstínům. Mnohé neonové barvy pod UV světlem září. S takovou manikúrou zaujmete určitě na parketu každého večírku.

Gelové laky na nehty

Dnes existuje celá škála značek, které se liší jak postupem, tak kvalitou. Rozhodnete-li se pro tento způsob zdobení nehtů, vyplatí se sledovat recenze. Mnohé značky nejsou ani finančně nákladné, takže si můžete dopřát skutečně úžasné nehty za hubičku. Příkladem může být nehtová kosmetika Sally Hansen. Mimo sady gel laku bez nutností UV lampy (schne do několika málo minut) nabízí také sadu s mini UV lampičkou.

Jestliže nepatříte zrovna k těm, které baví lakovat si a zdobit nehty, pak dejte přednost gelovým samolepkám. Jsou různého designu. Od kytiček, geometrických tvarů, přes zvířecí vzory či novinový efekt a další. Stačí je nalepit na očištěný a zdrsněný nehet, přelakovat gelem a nechat vytvrdit pod lampičkou. Nevydrží tolik, co gelové nehty, ale aplikace je snadná a rychlá. Design tak nemusíte mít na nehtech celý měsíc, ale měnit co dva týdny.

Jednorázové večírkové nehty

Pokud máte běžně kratší nehty, protože vám to tak vyhovuje a usnadňuje práci, neznamená to, že čas od času nemůžete vyrazit na večírek s dlouhými drápky. Dnes se již tyto nehty nabízejí v téměř každé drogerii. Stačí si jen vybrat vhodný design. Manikúru si provedete jako obvykle, vlastní nehty důkladně očistíte, zdrsníte blokem a odmastíte. Na dokonale připravený povrch nalepíte následně nehet. Vydrží opravdu pouze na večírku, maximálně ještě druhý den. Ale svůj účel splní dokonale.

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Sedavý způsob u počítače

Co vše může způsobovat sedavý způsob života a nedostatek pohybu

Moderní technologie usnadňují lidem v mnoha směrech život, i ten pracovní. Drtivá většina z nás tráví většinu pracovního dne usazená do křesla či kancelářské židle před monitorem PC, odkud řeší všechny pracovní…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat