skip to Main Content

Nejvíc trendy boty na léto

Nejvíc Trendy Boty Na Léto

Léto je prostě úžasné nejen proto, že je krásně teplo, můžeme se koupat, vychutnávat lahodnou chuť čerstvého ovoce a zeleniny, nechat se pomalovat hennou, jezdit na výlety, ale také se hezky oblékat, nosit kloboučky, šátky, spoustu korálků a jiné bižuterie a především pak často přezouvat.

Léto je patrně obdobím, které je nejbohatší jak na šatník, tak botník. Během zimy máme doma snad jen dvoje kozačky, jedny sněhule, bačkory, ale plnou krabicí hrubých fuseklí. To léto, léto je díky bohu k počtu naší obuvi štědřejší. V botníku se určitě najdou minimálně dvoje žabky, sandálky, lodičky, trendy botky na platformě, baleríny, botasky pro sport, turistická obuv, plátěné tenisky a další kousky. Tak schválně, kolik párů letních bot máte ve své sbírce vy? Dnes se zaměříme na ty nejdůležitější, které má v botníku patrně každá žena.

Žabky a sandále

Letní dámské sandály a žabky
Letní dámské sandály a žabky

Bez žabek si snad léto nejde ani představit. Hodí se pro každodenní nošení, ale i na pláž či zahradu. Pravdou je, že ne každý si na žabky potrpí, ale pak jsou tady sandálky, které mohou být na ploché podrážce a nahradí žabky. Pak tady máme sandálky na malém podpatku či platformě. Jejich příbuznými jsou pak otevřené páskové boty na vyšším podpatku či vysoké platformě, ale to už je jiná kapitola.

Páskové boty na podpatku

Letní páskové boty na podpatku
Letní páskové boty na podpatku

Páskové boty na podpatku udělají stejně elegantní nožku, jako lodičky. Umožňují však nožce dýchat, takže se člověku nepotí nohy. Hodí se pro každodenní nošení do práce, na nákupy, procházku městem. Ovšem ne každý vydrží na podpatcích celý den, je to otázka zvyku. Nicméně tyto botky žena využije také do společnosti.

Lodičky

Pohodlné dámské lodičky
Pohodlné dámské lodičky

Lodičky jsou fajn, ale užijeme je spíše večer nežli během dne. I když jsou ženy, které lodičky nosí nepřetržitě. Nebýt v zimě kupy sněhu a závějí, tak je snad nezují. Lodičky jsou prostě klasika, která do dámského botníku patří.

Baleríny

Dámské kožené baleríny
Dámské kožené baleríny

Baleríny jsou velmi praktická, pohodlná a všestranná obuv. Lze vybírat z mnoha barev a designů. Takže se hodí jak ke společenskému oděvu, tak sportovnímu. Záleží jen, jaký vybereme styl a materiál.

Plátěné tenisky

Dámské plátěné tenisky
Dámské plátěné tenisky

Tak těch mají sportovně založené dámy doma hned několik párů. Kdo je někdy zkusil, nedá na ně dopustit. Nožku drží hezky stabilní, jsou měkoučké, pohodlné, vzdušné – ideální obuv na léto. Hodí se k běžným sukním, šatům, kraťasům.

Botasky

Dámské botasky a tenisky
Dámské botasky a tenisky

Botasky jsou rovněž letní nutností, i když třeba nepatříte mezi sportovní nadšence. Tu a tam se člověk vydá na nějaký ten výlet po horách. Ovšem botasky na léto jsou z jiného materiálu, než botasky na podzim či zimu. Jsou z prodyšného materiálu a ušity tak, aby noha mohla dýchat.

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Zavazadla na dovolenou

Rozhodli jste se ušetřit při cestě letadlem a cestujete s dětmi pouze s příručním zavazadlem? Nebojte se, i malý kufr umístěný v přihrádce nad hlavou dokáže nabídnout dostatek prostoru pro…

Co je to Keto dieta

Ketodieta se stala hitem posledních let. Zatímco před dvaceti lety se výrobci předháněli v tom, kdo více omezí obsah tuku ve svých jogurtech, strašákem dnešních dnů se stal cukr. Ketodieta…

Může vás zajímat

Seznámení po internetu - foto

Je pravda, že internetová síť nám dává dosud netušené možnosti. Ještě v minulé generaci bylo zcela normální nosit psaní na poštu, faxovat nebo používat pevnou telefonní linku. Dnes už jsou standardem…

Sportovní víkend pro celou rodinu

V dnešní uspěchané době je čas trávený s našimi milovanými docela vzácný. Přitom kvalitní rodinné zázemí a spokojená rodinka představuje životní základ. Jestliže ve svých nabitých programech objevíte chvilku volna,…

Rozhovor máma a dítě - ilustrační foto

Skákání do řeči není nic příjemného a ani slušného. Ono popravdě čekání patří k těm nejméně příjemným činnostem v našich životech. Z nudy převracíme oči, sledujeme co pět minut hodinky,…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat