skip to Main Content

3 způsoby – jak na dokonalé řasy

Krásné řasy Během Chvilky - Ilustrační Foto

Mít svůdný pohled, ze kterého se každému muži podlomí kolena, je patrně snem každé ženy. Jen si přiznejte, zda jste alespoň někdy netoužila, učarovat protějšek pohledem? Oči jsou bránou do duše, alespoň se to tak říká. Nicméně zároveň platí, že oči představují nejlepší komunikační nástroj. A občasné flirtování není cizí žádné ženě. Chcete-li vykouzlit svůdný pohled, kterému bude jen těžké odolat, pak si nechtě poradit, jak na to.

Svůdný pohled díky řasám

Ne ke každé ženě byla příroda štědrá a nadělila husté a dlouhé řasy, které by nepotřebovaly pomoc, aby vypadaly úchvatně. Patříte-li k těm méně šťastným dámám, které nedostaly do vínku řasy, jako mrkací panenka, pak si musíte pomoci. Věřte, že v tom nejste sama. Většina žen si musí řasy zvýrazňovat, točit a jinak upravovat. Dnes už naštěstí existuje mnoho zaručených metod.

Kleštičky a řasenka

Máte-li své řasy dlouhé, ale chybí jim potřebný tvar a barva, pak stačí kleštičky, které řasy natočí a kvalitní řasenka. Těch je dnes k dostání nepřeberné množství. Některé nejenže řasy prodlouží, ale i zahustí. Díky řasence dodáte řasám objemu, hustoty i délky.

Semipermanentní řasy

Semipermanentní (umělé) řasy jsou další z možností, jak vytvořit skutečně ohromující a svůdný pohled. Také v tomto případě lze vybírat z mnoha značek, hustoty, délek, barvy a stylu aplikace. Existují metody trsíkové (kdy se lepí trsy řas), vydrží tři dny až týden. Tuto jednoduchou metodu zvládnete i sami z pohodlí domova. Nejde o drahou záležitost ani složitou. Nebo pak metoda řasa na řasu, kdy už je nutné navštívit nějaký salon (kosmetické studio) a svěřit se do rukou odborníků. Tato metoda vydrží měsíc, pak musíte na doplnění řas a je finančně nákladnější.

Sérum na řasy

Třetí možností po kleštičkách a řasence či semipermanentních řasách je vypěstování si vlastních nepřehlédnutelných řas. Sérum na řasy vyživí a podpoří růst vašich vlastních řas. V mnoha případech dojde k prodloužení až o jednu polovinu původních řas. Když si na takto vypěstované řasy dáte ještě řasenku, výsledek je zaručen. Nevýhodou je pouze to, že budete muset disponovat hromadou trpělivostí. Na krásně dlouhé řasy si budete muset počkat dva až tři měsíce, nicméně čekání se vyplatí, protože budete mít své vlastní řasy, jako filmová hvězda.

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Sedavý způsob u počítače

Co vše může způsobovat sedavý způsob života a nedostatek pohybu

Moderní technologie usnadňují lidem v mnoha směrech život, i ten pracovní. Drtivá většina z nás tráví většinu pracovního dne usazená do křesla či kancelářské židle před monitorem PC, odkud řeší všechny pracovní…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat