skip to Main Content

Rady, jak rychle otěhotnět, když se nedaří

Jak Rychle Otěhotnět

Všechny kamarádky už dítě mají nebo už zanedlouho mít budou. S partnerem se snažíte, ale zdánlivě vůbec nic nepomáhá. Přírodě se bohužel nedá okamžitě poručit, ale můžeme ji nasměrovat a požádat o pomoc. Potíže s neplodností se týkají tisíců párů a určitě v tom nejste sami. Je proto třeba zachovat pozitivní mysl, neboť i tím ovlivňujete své budoucí šance. Každý stres z neúspěchu, nejen u zkoušek a pracovních pohovorů, je zkrátka špatný. Nenechte si ani líbit různé všetečné poznámky z okolí, i když třeba pocházejí od blízkých přátel. A co ještě vzít v potaz, když se snažíte o miminko?

Žít zdravě pomůže, vynechte z jídelníčku chemii

O tom, že při snaze o početí je třeba změnit životosprávu, určitě nemusíme dlouze referovat. Sladkosti, potraviny z bílé mouky, limonády a polotovary, kořeněné uzeniny nebo také příliš mnoho alkoholu, všechno musí pryč! Vyvarujte se cigaret, stejně jako pití velkého množství kávy. Přidejte do jídelníčku co nejvíc čerstvých ingrediencí, moc nesolte a aromata nebo barviva také vynechte. Musíte být v kondici, aby byla výsledná snaha co nejefektivnější – takže, pokud cvičíte, cvičte dál, ale když se moc nehýbete, nebude jistě od věci brzy začít, třeba i s krátkými procházkami. Už brzy se budete cítit lépe, což je další důležitý krok při vaší společné cestě. Možná pomůže i pár babských rad…

  • Horko rozhodně neprospívá, negativně ovlivňuje tvorbu spermií u mužů, ženám může způsobit poruchu ovulace. Takže horká koupel nebo sauna zřejmě nebudou mít efekt.
  • Na lubrikanty pozor! V každém případě, jakkoliv jsou na přírodní bázi, mohou do značné míry ovlivnit pohyb spermií. A ty přece mají starostí už tak dost, nepřidělávejme jim ještě další!
  • Orgasmus je rozhodně plus. Tak se snažte, neboť podpoříte šanci na otěhotnění. Jednoduše řečeno, dochází při něm ke stahům, které pomáhají spermiím dojít tam, kam je zrovna třeba.

Důležitý je i harmonický vztah s partnerem, nehádejte se o tom, kdo může za neúspěch a spíš se snažte pracovat jinak a lépe, aby to příště už opravdu vyšlo. Nedopřávejte si intimnosti jen během takzvaných plodných dnů, jenom kvůli samotnému početí přeci sex rozhodně neděláte. Takže žádný stres!

Dejte prostor bylinkám, můžou totiž účinně pomoci

Směs bylinek
Dejte prostor bylinkám

Bylinky nebo třeba i bylinkové směsi jsou hodně osvědčené. Při snaze otěhotnět pomáhají už tisíce let, byla by proto jistě škoda nedat jim vůbec šanci. Třeba kontryhel, šalvěj nebo heřmánek, případně také meduňka, pomohou nejen produkci ženských hormonů, ale posílí dělohu a uvede také do větší rovnováhy celý menstruační cyklus. Tedy sama pozitiva!

Neberte těhotenství jako domácí úkol, který se vám musí povést na první pokus, jinak budou učitelé velmi zklamaní. Možná se vám podaří otěhotnět právě ve chvíli, kdy se nebudete na celou záležitost tak silně upínat a přestanete na ni neustále myslet. Impulsem může být třeba nové zaměstnání. Nesmíte vsadit všechno na jednu kartu, užívejte si života, svých koníčků a rodiny. Nechte přírodu působit a teprve když se zdá, že snažení trvá moc dlouho, je namístě konzultace s lékařem. Pokud se pokoušíte o dítě přes rok, pravděpodobně vám doporučí asistenci moderní medicíny. A díky tomu bude šance na potomka rozhodně o mnoho vyšší. Chce to hlavně klid a trpělivost, jinak vůbec nic nevyřešíte!

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Sedavý způsob u počítače

Moderní technologie usnadňují lidem v mnoha směrech život, i ten pracovní. Drtivá většina z nás tráví většinu pracovního dne usazená do křesla či kancelářské židle před monitorem PC, odkud řeší všechny pracovní…

Šunka Jamon

Sušená šunka jamón je zcela jistě jednou z nejoblíbenějších španělských pochutin. Jamón ale není jenom jeden, vaše chuťové pohárky můžete provést celou degustací, stejně jako u vína, které by k této lahůdce…

Jak originálně zabalit dárek

Dárky nedáváme pouze o Vánocích, ale i během roku. Ať už k narozeninám, výročí, svátku či jiným příležitostem nebo jen tak, pro radost. I ten nejpěknější dárek by nebyl tak úplně…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat