skip to Main Content

Už plánujete letošní dovolenou? Využijte akčních nabídek

Dovolená Na Pláži

Mnohým může přijít plánování letošní dovolené unáhlené, ale včasná rezervace zájezdu je klíčová pro úsporu klidně i několika tisíc korun. Výborné ceny, bonusy, dítě zdarma a další výhody, proč si to nechat ujít? Chcete-li naplánovat letošní dovolenou a ještě ušetřit, věnujte pozornost následujícím řádkům.

Důvěřuj, ale prověřuj…

Dnes existuje nespočet cestovních agentur nabízejících výhodné zájezdy a nutnost odlišit se od konkurence je obrovská. A protože je jedním z rozhodujících faktorů o koupi dovolené cena, nabízejí „cestovky“často přehnané slevy. Ačkoliv je cena určitě velmi důležitá, není zdaleka jediným kritériem, na nějž musíme brát zřetel. Je vhodné si cestovní kancelář proklepnout, a to především skutečnost, zda je pojištěna proti úpadku. Certifikát o pojištění by měl obsahovat jednak platnost pojistky včetně jména pojišťovny. Není-li takový doklad důvěryhodný, obraťte se pro jistotu rovnou na danou pojišťovnu, jež tyto informace bez potíží potvrdí.

Není to pouze důvěryhodnost cestovní kanceláře, co musíme ověřit. Rezervujeme-li zájezd bezmyšlenkovitě, aniž bychom nejdříve srovnali nabídky dalších agentur, může nás čekat hořká zkušenost v podobě nekvalitních služeb na dovolené nebo špatně rezervovaného letoviska. Je sice vhodné nákup zájezdu uskutečnit včas, ale ne jej zase uspěchat.

Podmínky čteme pozorně…

Při čtení jednotlivých nabídek musíme věnovat pozornost všemu, co daný zájezd zahrnuje. Občas se může stát, že určitá dovolená bude nabízena za velmi nízkou cenu, ovšem nemusí tam být zahrnuty veškeré služby, které bychom očekávali. Může se například jednat o dopravu na místo a zpět, o vstup na pláž, stravu a další. V takovém případě bychom zaplatili sice nízkou cenu za zájezd, ale ostatní náklady by nás přišly draho. Ve finále by se taková dovolená nemusela vyplatit.

Rovněž je vhodné v podmínkách vyčíst, kolik procent z celkové částky je nutné uhradit předem a zda je tato záloha vratná. Jsou i takové cestovní kanceláře, které nepovolují vrácení financí za žádných okolností, ani tehdy, že nám zaměstnavatel nakonec dovolenou nepovolí. Na to, že ne zrovna malou částku musíme uhradit už nyní, je vhodné se připravit.

Výhody a nevýhody…

Na druhou stranu každý špás něco stojí a letní dovolená určitě stojí za to. Nicméně až nastane doba odpočinku a relaxace, budete mít finanční starosti dávno za sebou. Máte-li na svém účtu momentálně k dispozici peníze určené pro letní dovolenou, pak neváhejte surfovat po internetu a hledat nejlepší, nejlákavější nabídky. Nemáte-li dostatek finančních prostředků, nemusíte věšet hlavu, výhodné nabídky byly, jsou a budou stále. Určitě se kvůli dovolené nezadlužujte.

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Co je to Keto dieta

Ketodieta se stala hitem posledních let. Zatímco před dvaceti lety se výrobci předháněli v tom, kdo více omezí obsah tuku ve svých jogurtech, strašákem dnešních dnů se stal cukr. Ketodieta…

Relaxace a odpočinek v soukromí

Zapomeňte na únavu všedních dní a vydejte s námi se do wellness Infinit Na zámku, kde si můžete vychutnat relaxaci v soukromí a mít saunu, whirlpool či masáže jen sami pro sebe.…

Může vás zajímat

Muffiny z banánů - Milka muffíny - nebo jogurtové muffíny, zdravá svačinka - foto muffínů

Muffiny jsou velmi univerzální typ moučníku. Recepty mohou být rychlé a snadné, což uvítá patrně každá hospodyňka. Tato laskomina je v dnešní době velmi populární, záleží jen na chuti a kreativitě,…

Sedavý způsob u počítače

Moderní technologie usnadňují lidem v mnoha směrech život, i ten pracovní. Drtivá většina z nás tráví většinu pracovního dne usazená do křesla či kancelářské židle před monitorem PC, odkud řeší všechny pracovní…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat