skip to Main Content

Proč mladší muži vyhledávají starší ženy?

Mladá žena A Starší žena

Vídat starší muže s mladými partnerkami, které by jim mohly říkat tati, není nic nového. Ovšem starší žena s mladším mužem stále přitahují pozornost okolí. Nic ženě nezvedne sebevědomí tolik, jako zájem mladšího muže. Mladší partner má na ženu daleko lepší omlazovací efekt, než nejdražší krém světa či plastika.

Jestli je dnes ještě někomu takový vztah trnem v oku, pak jde pravděpodobně o předsudky a závist. Co mladší muži vidí na starších partnerkách? Proč někteří muži raději uléhají do postele vedle starších žen, aby namísto toho dováděli s bláznivými dvacítkami? Přinášíme vám důvody, proč je zralá žena často mnohem lepší partnerkou než mladá dívka.

Láska prochází žaludkem

Generace dnešních mladých dívek to zkrátka v kuchyni moc nezvládá. Kdežto starší partnerka uvaří guláš, jako když bičem mrská. Mladá slečna považuje za vrchol svého kulinářského umění polotovar ohřívaný v mikrovlnné troubě, případně párky s chlebem a hořčicí. Zralé ženy zkrátka připomínají svým milencům bezpečnou mateřskou náruč.

Vlastní zázemí

Starší ženy mají už většinou zařízený byt a jsou samostatné. Mladé dívky buď bydlí u rodičů, dokud to jde, případně sdílejí byt v několika osobách. O nějakém soukromí nemůže být řeč. Navíc starší dámy jsou mnohem vyrovnanější a nemají potřebu tlačit na pilu a řešit hlouposti.

Finanční nezávislost

Zralé ženy jsou finančně nezávislé, jak jinak. Měly dost času na osobní rozvoj, zabydlování se, budování kariéry, navíc jde o úplně jinou generaci. Dnešní zralé ženy byly mnohdy nuceny starat se o sebe od dvacíti let…dnešní děvčata bydlí u rodičů téměř do třiceti.

Váží si samy sebe

Mladé dívky velmi řeší to, jak vypadají, co si oblékají. Naproti tomu starší ženy se mají rády, mají vyšší sebevědomí. Zralá žena respektuje své tělo a má se ráda, což se projeví nejen ve vystupování, ale i sexu. Starší ženy vědí, co jim sluší a našly si už svůj vlastní styl.

Váží si vašeho času

Stepovat někde u baru a čekat, zda milostivě slečna dorazí, se vám se starší ženou nestane. Ta si váží vašeho času stejně tak, jako svého. Starší ženy už také vědí, že je důležité mít čas i sama na sebe, proto nejsou jako železná koule u nohy.

Lepší sex

V posteli zralá žena ví, co přesně chce a nezdráhá se o to říci. Velkým plusem je i fakt, že nic nepředstírá. Navíc jsou ženy kolem čtyřicítky na vrcholu sexuality. Jejich sexuální apetit koresponduje s testosteronovou bouři mladších mužů.

Lepší komunikace

Zkušené ženy otevírají mladším mužům nové obzory: přátelé, kontakty, znalosti. V průběhu života se starší ženy naučily lépe porozumět a komunikovat s muži. Nemají tendence chlapa peskovat. Vedle takové ženy se muž posunuje kupředu mnohem rychleji. Mnoha mužům, jež nemají rozhodně chuť zakládat rodinu a usazovat se, vyhovují právě starší partnerky – nehrozí, že by ho tlačili do dítěte.

Vaše hodnocení:
5/5 - (23 hlasů)

Nejnovější příspěvky

Šťastné miminko

Neplodnost trápí téměř 25 % párů a mnoho z nich se rozhodne řešit svůj problém prostřednictvím umělého oplodnění na klinice asistované reprodukce. Každý IVF cyklus je od začátku velmi složitý…

Zavazadla na dovolenou

Rozhodli jste se ušetřit při cestě letadlem a cestujete s dětmi pouze s příručním zavazadlem? Nebojte se, i malý kufr umístěný v přihrádce nad hlavou dokáže nabídnout dostatek prostoru pro…

Může vás zajímat

Káva s Ganodermou je zdravá káva - ilustrační foto

Také si neumíte představit ráno bez kávy? Kávu po dobrém obědě, s přáteli, ale i pro lepší koncentraci při práci? Káva hned s čajem patří k nejoblíbenějším a nejznámějším nápojům. Přesto si je…

Sirup na kašel

Lidský organismus je dnes a denně vystaven mnoha útokům různých vetřelců, jako jsou viry, baktérie, paraziti a plísně. Primárním úkolem imunitního systému je rozeznat včas nebezpečí a reagovat. Základem všeho…

Posílení imunity za 15 vteřin - ilustrační foto

Časté onemocnění, celková únava, nálada nic moc, úbytek energie – to vše může signalizovat oslabenou imunitu. Ta se dá zvýšit mnoha způsoby. Od superpotravin, přes potravinové doplňky, doporučované medikamenty, až…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat