skip to Main Content

Originální svatební dary

Originální Svatební Dary

Ruku v ruce se slunečními paprsky a krásným počasím přichází období, kdy snoubenci plánují nezapomenutelnou životní událost, vstup do svazku manželského. Termín svatby se kvapem blíží a vy stále nevíte, co této blízké osobě, jež se rozhodla pro tento důležitý životní krok pořídit?

Výběr svatebního daru nikdy nepatřil k jednoduchým záležitostem, ale mnohdy stačí dobrý nápad nebo šikovné ruce, a originální dárek je na světě. Žádná závazná pravidla a universální návod pro výběr takového dárku neexistují. Většina párů spolu už bydlí dávno předtím, než si řeknou své ano, takže na staré zvyklosti a dárky typu: žehlička či jídelní set už nelze spoléhat. Novomanželé mají už většinou svou domácnost zařízenou, případně si chtějí zařídit dle svého individuálního vkusu. Čím tedy novomanželé překvapit?

Jak zajistit vhodný svatební dárek?

Nabízí se možnost zahrát si tak trochu na detektiva a zjistit, zda nemají ženich a nevěsta vytvořený nějaký seznam přání. Dnes je to běžná praxe, už z praktických důvodů. Jestliže ano, pak stačí vybrat jednu položku, která není ještě zabraná. Nespornou výhodou u takového seznamu je, že váš dárek bude mít zaručeně úspěch a nemusíte si lámat příliš hlavu nad jeho originalitou. Jestliže novomanželé žádný takový seznam nemají, nezbývá než vymyslet nějaký dárek, který bude rozhodně více originální, než sada nádobí. Něco, na co se jen tak nezapomíná.

Nezapomenutelné zážitky

Více než materiální dárky, které časem zapadnou mezi ostatními, ocení novomanželé nezapomenutelný společný zážitek. Vybrat jej však musíte na míru. Jsou-li oba dobrodruzi vrhající se do všeho po hlavě, pak by se jim mohl líbit nějaký adrenalinový zážitek. Naopak, jsou-li romantici upřednostňující klid a pohodu, pak není od věci poohlédnout se po nějakém wellness pobytu nebo dokonce romantický let balónem. Pokud jsou nadšenci venkova, pak jim kupte pobyt na eko farmě nebo vyberte jiné romantické a odpočinkové místo. Vždy vycházejte z osobnosti novomanželů.

Dárky osobního charakteru

K dalším možnostem patří pořídit novomanželům dárek, který i po určitém čase bude připomínat tento jejich nejdůležitější den. Může se jednat o foto obraz, šitý přehoz na manželskou postel, ručně malovaný obraz, vyšívané ubrusy, háčkovaný kobereček, hodiny s jejich jmény a vše, do čeho vložíte kus sami sebe.

Nezapomínejte na originální balení

Bude-li darovat vlastnoručně vyrobený dárek, nezapomeňte jej hezky a originálně i zabalit. I to je pro výsledný efekt velmi důležité. Dárkovou tašku či krabičku můžete rovněž sami vyrobit nebo koupit – v nabídce je dnes nespočet typů včetně velikostí včetně obalů potažených perletí. Případně můžete vymyslet i vlastní digitální potisk či ruční kresbu. Mimo to se dnes již dárky nebalí jen do papíru, ale textilie.

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Šťastné miminko

Neplodnost trápí téměř 25 % párů a mnoho z nich se rozhodne řešit svůj problém prostřednictvím umělého oplodnění na klinice asistované reprodukce. Každý IVF cyklus je od začátku velmi složitý…

Zavazadla na dovolenou

Rozhodli jste se ušetřit při cestě letadlem a cestujete s dětmi pouze s příručním zavazadlem? Nebojte se, i malý kufr umístěný v přihrádce nad hlavou dokáže nabídnout dostatek prostoru pro…

Může vás zajímat

Alergie na alkohol -ilustrační foto

Večer si dáte několik skleniček s přáteli a ráno ne a ne vylézt z postele? Rozhodně nemusí jít o pouhou kocovinu, ale i alergii. Ovšem to poznáte už podle dalších doprovodných příznaků.…

Výběr spodního prádla - nelehký úkol - ilustrační foto

Co vše patří do spodního prádla? Kalhotky, podprsenky i ponožky? Spodní prádlo je nejblíže našemu tělu, proto jeho výběr nepodceňujte. Spodní prádlo musí být za všech okolností pohodlné a funkční…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat