skip to Main Content

6 potravin, které prospívají mužské chloubě

Vydařené Ráno - Ilustrační Foto

Mnohé výzkumy poukazují na fakt, že existují potraviny, které prospívají pánskému přirození. Pozitivní účinky sice neovlivní zásadním způsobem jeho dosavadní velikost, ale zato sexuální vytrvalost. Mimo jiné jsou tyto potraviny výtečným požíračem tuků, takže se mimo lepšího výkonu může pak zdravě se stravující muž chlubit i menším bříškem.

Zajímá vás, které potraviny by neměly rozhodně v jídelníčku zdravého a výkonného muže chybět? Možná to některé hospodyňky zaujme. Už naše babičky věděly, že láska prochází žaludkem a patrně si byly dobře vědomy toho, co svým polovičkám servírují.

Špenát

Nejenže látky obsažené ve špenátu potlačují chuť k jídlu, tudíž se výtečně hodí do diety, ale má výtečné schopnosti zvýšit průtok krve. Samozřejmě momentálně nemáme na mysli jen ruce a nohy, ale i pánskou chloubu. Špenát obsahuje folát, jež zlepšuje průtok krve do nižších oblastí a pomáhá tak chránit před problémy související s věkem.

Káva

Má váš miláček rád kávu? Pokud si dopřává dva až tři šálky kávy denně, pak mu to nezazlívejte. To je naopak dobře. Protože nedávné výzkumy z univerzity v Texasu prokázaly, že 85 až 175 miligramů kofeinu stimulují (zlepšují) mužskou erekci. Ti, kteří pijí 4 a více šálků kávy za den jsou na tom hůř. Tady zkrátka platí pravidlo, že všeho moc škodí.

Banány

Banány obsahují draslík, což je výtečné pro srdce a krevní oběh. On banán už jen svým tvarem vypovídá něco o tom, jaké má účinky. Mimo pozitivních vlastností na srdce a krevní oběh dodává tělu energii do svalů. Obsažené vitamíny B a enzym bromelin zlepšuje mužské libido.

Rajčata

Muži, kteří snědí více než 10 rajčat týdně mají až o 18 % nižší riziko vzniku rakoviny prostaty. Je to díky obsahu lykopenu, který bojuje proti toxinům, jež mohou způsobit poškození buněk. Mimo jiné veškerá zahradní zelenina může zlepšovat i kvalitu spermií.

Meloun

Meloun je jednak výtečným antioxidantem, jež pomáhá při odkyselení organismu, mimo to má však i pozitivní vliv na erekci. Jeho pravidelnou konzumací lze zlepšit mužskou sexualitu – je považován za přírodní viagru. Obsažená látka citrulin pozitivně ovlivňuje mužskou erekci.

Zázvor

Patří k docela aromatickým a pikantním potravinám. Ne každému je jeho chuť příjemná. Nicméně právě zázvor zlepšuje zdraví tepen a průtok krve. Zázvor pomáhá zvýšit hladinu testosteronu a životaschopnost spermií.
Tak neváhejte a zkuste vašemu milému na večeři připravit třeba kuře na zázvoru, jako přílohu rajčata a završit zákuskem – vychlazeným melounem.

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Sedavý způsob u počítače

Co vše může způsobovat sedavý způsob života a nedostatek pohybu

Moderní technologie usnadňují lidem v mnoha směrech život, i ten pracovní. Drtivá většina z nás tráví většinu pracovního dne usazená do křesla či kancelářské židle před monitorem PC, odkud řeší všechny pracovní…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat