skip to Main Content

Jak si pořídit moderní a přitom levnou kabelku?

Moderní A Přitom Levnou Kabelku

Není na tomto světě ženy, která by se ze svého domova vypravila bez kabelky. Kabelku dámy nosí do práce, do společnosti, na nákupy anebo jen tak, když jdou třeba do parku se svými dětmi a potřebují mít u sebe veškeré nezbytnosti. Dalo by se tak s nadsázkou říci, že kabelka tvoří nedílnou součást každé z nás.

Ovšem není kabelka, jako kabelka. Každá kabelka je totiž naprosto jiná, výjimečná a o své nositelce mnohé vypovídá. Rovněž je třeba dbát na to, aby daná kabelka ladila k celkovému outfitu ženy, což také není vždy zrovna jednoduché. Kromě jiného za kabelku mnohdy ani nechcete utrácet tisíce a přesto si přejete, aby vypadala dobře, není tomu tak? Jak to udělat vám poradíme v následujícím článku.

Stylové kabelky za rozumnou cenu

Pokud již dále nechcete své neúsporné nákupy kabelek tajit před svou drahou polovičkou a chcete si tak ušetřit zdůvodňování vašich nákupů, podívejte se například na pestrou nabídku dámských kabelek, které nabízí společnost Deichmann. Kabelky všech druhů, velikostí, barev a designů si zde pořídíte za více než rozumnou cenu. Nemusíte se tak omezovat na nákup pouze jedné kabelky, nýbrž si můžete pořídit například rovnou dvě a to jednu větší, kterou budete nosit na nákupy či na dětské výlety a jednu menší, která vám poslouží k uchování nezbytně nutných propriet, bez kterých mimo domov nedáte ani ránu.

Velké a prostorné kabelky

Na nákupy, na párty anebo když vyrážíte do společnosti, jistě oceníte prostornou a přesto elegantní kabelku, která je svěží, pestrá a nechybí jí důvtip.

 

Kabelka Kendall a Kylie
Kabelka Kendall a Kylie

Kabelka Kendall a Kylie

A přesně taková je černá kabelka z kolekce Kendall a Kylie, tedy z kolekce velmi populární dvojice sester, které proslavila americká reality show s českým názvem „Držte krok s Kardashians“. Sestry se nebojí vnášet do svých modelů mladickou svěžest, eleganci a šmrnc. Právě proto jsou tyto kabelky oblíbené nejen mezi mladšími dámami. Tuto kabelku lze rovněž pořídit i ve sportovnějším pojetí, které ocení zejména aktivní dámské osazenstvo.

Více info zde: Podrobnosti o kabelce

Růžová kabelka
Růžová kabelka

Růžová kabelka, která nabízí prostor

Růžová kabelka s perforováním je přesně něco pro ty, kteří se nebojí experimentovat a rádi vyčnívají z davu. Pokud se s touto kabelkou totiž vydáte do obchodního centra anebo na kávu s kamarádkou, stanete se doslova nepřehlédnutelnou.

Více info zde: Podrobnosti o kabelce

Plážová kabelka
Plážová kabelka

Plážová kabelka je základ

Copak by to bylo za léto bez parádní plážové kabelky, do které se vejde ručník, plavky, opalovací krém, knížka, pití, peněženka, mobil a rozhodně i něco malého na zub? Tak přesně taková je pestrobarevná kabelka s roztomilými třásněmi, která nesmí chybět na žádné pláži či u vodní nádrže.

Více info zde: Podrobnosti o kabelce

Malé nápadité kabelky

Klíče od bytu, mobil, peněženka a balíček kapesníčků. To je základní výbava, kterou by měla pojmout každá malá kabelka, po které můžeme sáhnout tehdy, jdeme-li například vyvenčit psa, dát si kávu s kamarádkou v oblíbené kavárně či vyrážíme na rande se svým novým objevem. Ani u těchto malých a roztomilých kabelek by se ovšem neměla vytrácet jejich nápaditost a svěžest.

 

Kendall a Kylie
Kendall a Kylie

Kendall a Kylie je sázkou na jistotu

V kolekci Kendall a Kylie naleznete rovněž i něžnou růžovou či černou kabelku, která je přesně tak velká na to, aby pojala veškeré vaše nezbytnosti a přitom vám příliš nezavazela. Pokud tedy sháníte stylovou a přitom cenově dostupnou kabelku, je pro vás tato společnice sázkou na jistotu.

Více info zde: Podrobnosti o kabelce

5th Avenue KABELKA

Stylová společnice z 5th Avenue

Hnědá kabelka značky 5th Avenue je prostě jedním slovem okouzlující. Je prostorná, přehledná a hodí se ke každému outfitu. Šlápnout s touto kabelkou vedle doslova nelze. Nechybí jí totiž styl, elegance a ani moderní šmrnc. Kabelku lze zakoupit ve dvou barevných variantách, a sice v hnědé a černé, kterou nikdy nemůžete nic zkazit.

Více info zde: Podrobnosti o kabelce

Vaše hodnocení:
5/5 - (2 hlasy)

Nejnovější příspěvky

Zavazadla na dovolenou

Rozhodli jste se ušetřit při cestě letadlem a cestujete s dětmi pouze s příručním zavazadlem? Nebojte se, i malý kufr umístěný v přihrádce nad hlavou dokáže nabídnout dostatek prostoru pro…

Co je to Keto dieta

Ketodieta se stala hitem posledních let. Zatímco před dvaceti lety se výrobci předháněli v tom, kdo více omezí obsah tuku ve svých jogurtech, strašákem dnešních dnů se stal cukr. Ketodieta…

Může vás zajímat

Krystaly, které harmonizují tělo i mysl - foto krystalů

O své tělo i zdraví pečujeme různými způsoby. Ať už stravou, cvičením, meditací. Přesto existují ještě i jiné způsoby, jak zharmonizovat tělo a mysl. Jedním z nich jsou krystaly, které fungují…

Žena si prohlíží svou pleť v zrcadle

Brambory jsou nejen náš druhý chléb, ale i velmi zdravá a léčivá zelenina, která dokáže udělat s tělem zázraky. Mají všestranné využití. Pomohou zasytit bříško, zbavit nás šedin a bojují s akné.…

Seznámení po internetu - foto

Je pravda, že internetová síť nám dává dosud netušené možnosti. Ještě v minulé generaci bylo zcela normální nosit psaní na poštu, faxovat nebo používat pevnou telefonní linku. Dnes už jsou standardem…

Jaký účes je ten nejlepší?

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. Řešíte každý den co si s vašimi vlasy počít? Chyba nemusí spočívat pouze v nesprávně zvolených kosmetických přípravcích a péči, ale rovněž v tom, že jste…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat