skip to Main Content

Půjčka pro maminku na mateřské dovolené

Žena Drží Dítě

Jste na mateřské? Pak určitě přesně víte, jak drahé jsou plenky, kolik stojí kojenecká strava a jak drahé jsou všechny ty doplňky, které vaše miminko potřebuje. Raději to ani nebudeme rozpočítávat, protože by se nám z toho zamotala hlava. Položek neustále přibývá jako houby po dešti. Všechny jsou bohužel poměrně drahé. A co hůř, ráda byste to všechno svému miminku koupila, ale víte, že si to nemůžete dovolit. Jak takovou situaci vyřešit?

Můžete si půjčit

Půjčkou. Neříkáme, že je to nejlepší a nejvhodnější řešení, ale v jistých chvílích vám může právě rychlá půjčka vytrhnout trn z paty. Za půjčku můžete svému miminku koupit drahé vybavení do pokojíčku, výbavičku, každodenní potřeby nebo třeba jídlo. Na chvíli se vašemu napjatému rozpočtu uleví. Na chvíli si konečně oddechnete.

Kde si můžete jako maminka na mateřské půjčit?

Ovšem důležitá otázka je, kde si vlastně takový úvěr sjednat? Společností, které poskytují půjčky, je sice kvantum, ale ne všechny půjčují maminkám na mateřské. Proto je potřeba dobře vybírat a hledat, abyste našla skutečně seriózní a prověřenou společnost.

V tom vám ale poradíme! Obrátit se můžete například na společnost Kimbi, PlusPůjčka .cz, Zaplo.cz, Kamali nebo ViaSMS.cz. U těchto všech společností získáte i jako maminka na mateřské výhodnou půjčku.

Půjčka na mateřské od Zaplo.cz

  • Výše půjčky je 1 000 až 30 000 Kč
  • První půjčka je do 16 000 Kč zdarma
  • Splatnost je od 7 do 30 dní
  • Vyřízení už do 15 minut

Lze vyřídit i v trafice GECO na počkání, nebo klasicky online.

Rychlá PlusPůjčka.cz

  • Výše půjčky je 1 000 – 8 000 Kč
  • První půjčka zdarma
  • Splatnost je od 1 do 30 dní
  • Bleskové vyřízení do 10 minut.

Tato malá půjčka na mateřské dovolené je poskytována i bez doložení příjmu.

Nechcete hledat? Srovnávejte!

Pokud si chcete srovnat nabídky více společností, můžete se spolehnout na velice jednoduchý srovnávač půjček na webu AkutniPujcka.cz. Zde stačí vybrat částku, jakou si chcete půjčit, podmínky půjčky, které vám budou nejvíce sedět, a okamžitě získáte desítky možností, mezi kterými si určitě vyberete. A nemusíte se bát! Dosáhnete i na vyšší částky, v řádech desítek tisíc korun.

Jako maminka na mateřské nemusíte třít bídu s nouzí! Svému miminku můžete dopřát maximální pohodlí a vaše peněženka kvůli tomu nevykrvácí. Stačí si na drahé nezbytnosti půjčit. I jako maminka na mateřské totiž můžete dosáhnout na půjčku. Stačí si zvolit tu správnou společnost.

Vaše hodnocení:
5/5 - (1 hlas)

Nejnovější příspěvky

Sedavý způsob u počítače

Co vše může způsobovat sedavý způsob života a nedostatek pohybu

Moderní technologie usnadňují lidem v mnoha směrech život, i ten pracovní. Drtivá většina z nás tráví většinu pracovního dne usazená do křesla či kancelářské židle před monitorem PC, odkud řeší všechny pracovní…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat