skip to Main Content

Jak na výběr padnoucího spodního prádla

Výběr Spodního Prádla - Nelehký úkol - Ilustrační Foto

Co vše patří do spodního prádla? Kalhotky, podprsenky i ponožky? Spodní prádlo je nejblíže našemu tělu, proto jeho výběr nepodceňujte. Spodní prádlo musí být za všech okolností pohodlné a funkční zároveň. Zapomeňte na vytahanou podprsenku, jejíž kostice vás neustále tlačí do žeber a vypadávají ven, i na kalhotky připomínající bombarďáky po babičce. Pojďte si vybrat nové a slušivé spodní prádlo, ve kterém se budete po celý den cítit příjemně.

Kalhotky vybírejte podle střihu a materiálu

I když zrovna nehledáte sexy prádelko a oblékáte se pouze na všední den do práce či do školy, spodní prádlo by vám mělo dokonale padnout, měla byste se v něm cítit sebevědomě a sexy. Důležité je najít takový střih, který vám tuto sebedůvěru dodá. Kalhotky jsou dnes dostupné v několika střizích, které můžete vyzkoušet. Jedná se o:

  • classic briefs – což jsou tradiční pohodlné kalhotky s vyšším pasem,
  • hight-cut briefs – stahovací kalhotky, které kromě bříška tvarují také zadeček a jsou maximálně pohodlné,
  • bikini – klasicky vykrojené kalhotky bokového střihu,
  • tanga – kalhotky ideální pro ženy štíhlé postavy, jejich výhodou je, že se nerýsují pod oblečením,
  • kalhotky s nohavičkou – opět je ocení spíše ženy štíhlé či chlapecké postavy, kterým mírně rozšíří boky a propůjčí ženské tvary.

Kalhotky vybírejte nejen podle střihu, ale také podle materiálu. Tradiční bavlněné kalhotky jsou dnes již pasé, protože nošením i praním rychle ztrácí svůj tvar. I když si nepotrpíte na krajkové prádlo a na umělé materiály, můžete se cítit pohodlně a sexy. Řešením je například spodní prádlo z bambusového vlákna, které je savé, prodyšné a dokonale přilne k vaší kůži.

Podprsenka vyžaduje správnou velikost

Je častým nešvarem dnešní doby, že ženy nenosí správnou velikost podprsenky. Prsa jim utíkají z košíčků a podprsenka se na zádech volně posouvá vzhůru. Takové prádlo nejenže správně neplní svou funkci, je také navíc velmi nepohodlné.

U podprsenky si vždy pohlídejte, že těsně přilne k vašemu tělu. Pokud pod její obvod vložíte prst, měla by se odchýlit jen o několik centimetrů. Vepředu zároveň musí perfektně doléhat a vaše prsa dokonale objímat – nevzniká v ní žádné volné místo a ani vám nedělá dvojitá prsa.

Volit můžete podprsenky s kosticemi i bez nich nebo třeba se zpevněnými košíčky. Oblíbené jsou bezešvé podprsenky, které se nerýsují pod oblečením a na každodenní nošení jsou též velmi příjemné. Barvu prádla si už zvolte podle své vlastní fantazie.

Podprsenka by vám však neměla prosvítat, ani se nijak rýsovat pod svrchním oblečením. To, co vám totiž může připadat sexy, může být pro jiné nevkusné. Navíc když dobře schováte ramínka od podprsenky, budete rozhodně vypadat upraveněji.

Vaše hodnocení:

Nejnovější příspěvky

Zavazadla na dovolenou

Rozhodli jste se ušetřit při cestě letadlem a cestujete s dětmi pouze s příručním zavazadlem? Nebojte se, i malý kufr umístěný v přihrádce nad hlavou dokáže nabídnout dostatek prostoru pro…

Co je to Keto dieta

Ketodieta se stala hitem posledních let. Zatímco před dvaceti lety se výrobci předháněli v tom, kdo více omezí obsah tuku ve svých jogurtech, strašákem dnešních dnů se stal cukr. Ketodieta…

Může vás zajímat

Návštěva u zubaře

Každý člověk by si přál mít hezké zuby do vysokého věku. Správná ústní hygiena spolyká mnoho času, proto na ní mnozí hřeší. Nesprávné a nepravidelné čištění zubů vede nejen k vzniku…

Pleť ženy 40+ - ilustrační foto

Čtyřicet let je u ženy zlomový věk, který odhalí, jak se doposud o svou pleť starala. Pokožka začíná přibližně od čtyřicátého roku ztrácet svou pružnost, začne být sušší, objevit se…

Hořká čokoláda

Hořká čokoláda obsahuje množství látek, které pozitivně ovlivňují lidské zdraví. Samozřejmě na mysli máme jen kvalitní hořkou čokoládu. Dopřát si ji můžete i při hubnutí. Vyrábí se z kakaových zrn, která…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat