skip to Main Content

Coqui Pam, dominantní a přesto lehké

Coqui Pam Kvalitní Pantofle

V Coqui jsme chtěli přijít s designem, který by nabídl vyšší podrážku, jednoduchý až minimalistický vzhled a nebyl pro nositelky zátěží. A tak se zrodily dámské pantofle Coqui Pam. Kombinace naší patentované pěny a korku zajišťují stélku, která absorbuje energii při došlapu chodidla a zároveň udržuje hmotnost obuvi v nejnižších možných hodnotách. Lehké materiály u nás hrají prim a nejinak je tomu i v tomto případě.

Odlehčené dámské pantofle na platformě PAM
Odlehčené dámské pantofle na platformě PAM

Korkovou stélku jsme udělali vyjímatelnou. Což přináší výhody vám i nám při zpětném odběru obnošené obuvi od zákazníků. Zpětný odběr souvisí úzce s jedním z našich nejdůležitějších principů a tím je udržitelnost. Chceme se do toho pustit již v roce 2022, tedy letos. A naše cíle jsou nemalé, na konci roku 2025 budeme zajišťovat 100% cirkulaci materiálů, které na výrobu naší obuvi používáme.

S Coqui Pam přicházíme v několika barevných variantách. Pastelově matnou a decentní béžovou doplňuje tradiční černá a výrazná orchidejová.

Dámské pantofle PAM Orchid Cork vyrobené z antibakteriálního materiálu Coqui Air
Dámské pantofle PAM Orchid Cork vyrobené z antibakteriálního materiálu Coqui Air

Hodí se k šatům, riflím i sukni, design je to vyloženě univerzální, ideální pro letošní léto. Tak jako u našich dalších produktů i Coqui Pam pantofle nevyžadují žádnou speciální údržbu. Bude vám stačit vlhký hadřík. Vyhněte se však impregnaci a nesušte obuv přímo u tepelných zdrojů.

Vybrat si tu správnou velikost

U nás nemusíte mít obavy ze špatně zvolené velikosti obuvi při nákupu na e-shopu. Do detailu Vám poradíme, jak na to. Postupujte podle přiloženého návodu a uvidíte, že vám naše obuv perfektně padne.

Uvádíme velikost v takzvaném francouzském číslování. To však není nejdůležitější, rozhoduje délka stélky v centimetrech, kterou uvádíme v tabulce pod číslováním velikosti obuvi. Délka stélky by měla co nejpřesněji odpovídat délce vašeho chodidla. Pokud délku svého chodidla neznáte, není nic lehčího, než si jej doma změřit. Samotné měření provádějte ve stoje, úplně nejlepší je, když u něj stojíte patami ke zdi, tak bude odchylka měření od skutečnosti nejmenší.

Jak vybrat správnou velikost
Ukázka, jak vybrat správnou velikost
Vaše hodnocení:
5/5 - (7 hlasů)

Nejnovější příspěvky

Zavazadla na dovolenou

Rozhodli jste se ušetřit při cestě letadlem a cestujete s dětmi pouze s příručním zavazadlem? Nebojte se, i malý kufr umístěný v přihrádce nad hlavou dokáže nabídnout dostatek prostoru pro…

Co je to Keto dieta

Ketodieta se stala hitem posledních let. Zatímco před dvaceti lety se výrobci předháněli v tom, kdo více omezí obsah tuku ve svých jogurtech, strašákem dnešních dnů se stal cukr. Ketodieta…

Může vás zajímat

Domácí pleťové masky - ilustrační foto

Pleťové masky jsou oblíbenou kosmetikou, protože dokážou pleť vyčistit, vyživit či hydratovat. Záleží na tom, o jakou masku se jedná. Bohužel pleťové masky, které zakoupíte v obchodech, jsou často plné…

Zdravé hranolky - ilustrační foto

Hranolky jsou ať už k obědu či večeři chuťově hrozně fajn, horší je to však s jejich přínosem pro naše zdraví a především pak tedy nejsou příliš vhodné do diety.…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat