6 věcí, které nikdy nedělat při sexu

Milování

Nejedna žena by si přála mít pověst anděla i ďábla v jednom. Přestože má třeba daleko do titulu sexuální dračice roku, nechtěla by zaručeně slyšet, že je v posteli totální poleno. Ovšem existují určité věci, které by jí nemusely vysloužit zrovna dobrou pověst, co se sexuálních dovedností týče. Pravdou je, že každý má v sexu rád něco jiného, ať už jde o polohy, citlivá místa, mluvení u sexu a další. Nicméně jsou věci, které je dobré při sexu rozhodně nedělat.

Drahoty

Některé ženy dělají, jako by byl sex něco, čímž muži činí nějakou laskavost či milost, mnohdy dělají kolem toho caviky, jako by se milovat vůbec nechtěly, přitom už by ho tam nejraději měly. Jestli chlapi něco nesnáší, pak jsou to tyhle hry na paní citlivku, která neví, co chce.

Aktivní je jen muž

Jestliže žena leží nečinně, nic neříká, nevzdychá, nehladí, nekouše, nepřetáčí se do jiných poloh, pak si chlap může rovnou pořídit gumou pannu. Muži mají rádi, když je žena aktivní. Samozřejmě existují muži, kteří mají rádi submisivní ženy, neznamená to však, že taková žena nebude ani trochu vykazovat iniciativu.

Přemíra studu

Stydět se může být někdy i roztomilé, ovšem dojde-li na sex, měl by jít stud stranou. Sex po tmě nebo pod peřinou nebude asi to pravé ořechové. Sex je nejen fyzické, ale i vizuální potěšení. Muži se rádi dívají ženě na prsa, zadek, jak přiráží apod. Jestliže si chcete sex užít a nevysloužit si nálepku polena, pak se trochu odvažte milé dámy.

Předstírání

Pokud si myslíte, že předstíraný orgasmus vás vytrhne, pak se mýlíte. Půjde-li o jen trochu zkušenějšího partnera, přečte vás jako knihu. Moudrá žena ví, že pokud si chce sex rovněž užít, musí partnera navést, to není žádná ostuda pro vás, ani pro něj – naopak to chlap ocení, když povedete jeho ruku nebo si řeknete, jak se vám to líbí a pomocí hlasového projevu dáte najevo, že přesně tak je to ono.

Nemístné poznámky

Nemístné poznámky typu: co blbneš, chichotání apod. to se do postele prostě nehodí. Je skvělé se společně zasmát vtipu nebo nějaké příhodě (i postelové) musí však být důvod. Budete-li se chichotat jen tak bez důvodu, budete vypadat jako totální trotl. Pokud vás ovšem rozesměje nějaká vzpomínka – podělte se o ni s partnerem.

Popírání svého JÁ

Dělá vám to dobře, ale nechcete nebo se stydíte to dát najevo? Pak to není správně, protože popíráte sami sebe. Můžete vzdychat, svůdně provokovat partnera třeba i slovně: jo dělej to takto, to se mi líbí nebo do něj jemně zatnout drápky. Projevit to, že se vám to po čertech líbí, není důvod ke studu.

Volžte komentář

Diskuse

Your email address will not be published.


*